Školení TIGI

Dne 4.3.2014. se zúčastnime školeni značky TIGI, které bude zaměřeno na kreativní barvení. V rámci školení budou představeny kreativní barvící techniky, nové trendy v barvení a tipy, které nám představí zahraniční ambasadoři firmy TIGI.

FOTOGALERIE BUDE PŘIPRAVENA ZDE

Svatební veletrh FUTURUM BRNO 2014

Ve dnech 22.-23.2. 2014 se zúčastníme 9. ročníku svatebního veletrhu, který se koná v brněnském OC Futurum na Vídeňské ulici. Pořádající Dream Agency s.r.o. si pro vás připravila celou řadu módních přehlídek a Salon Professional bude u toho! Veškeré přehlídky budou česat členky Hair and Academy ve složení Kristýna Lakomá, Tereza Burianová a Eva Ondráčková. V programu jednotlivých přehlídek také vystoupíme a představíme módní trendy ve svatebních účesech. Celý veletrh rovněž můžete navštívit náš stánek, kde pro vás budeme k dispozici. Těšíme se na viděnou v OC Futurum! Váš Salon Professional

FOTOGALERIE ZDE

Spustili jsme nový web!

Spustili jsme pro vás novou webovou prezentaci. Naleznete zde profil Salonu Professional, složení našeho týmu Hair and Academy, ceníky služeb, novinky a galerie, které mapují naši práci.

 

Goldwell color zoom

Školení plné překvapení! Zcela provokativní, bezostyšně odvažná kolekce color zoom představuje trend který vezme kadeřníky i jejich kllienty na fascinujicí cestu za znovuoběvením. Nechte se inspirovat novou dimenzi creativity společně s týmem Hair and Academy.